Overslaan naar inhoud

27-28/02/2026

Antwerpen

€ 250 bij inschrijven tot 10/02/26;

      € 275 bij inschrijven na 10/02/26

Chinese Hoofdmassage

In een notendop

Het hoofd, de nek en de schouders zijn belangrijke energiecentra van ons lichaam. Bijna alle meridianen bereiken het hoofd, via de hals. Als je gestrest bent of kwaad, dan hoopt de spanning zich op. Later kan zich dat uiten in de vorm van o.a. gespannen schouders, nek- en hoofdpijn, vermoeide ogen en soms zelfs haaruitval.

Door Chinese hoofd- en nekmassage worden er met behulp van relatief zachte technieken en het masseren van meridiaan punten blokkades opgeheven. Vervelende spanningsophopingen worden verlicht. En de effecten zijn niet louter lichamelijk, maar ook op psychisch niveau, doordat het de geest kalmeert, ontspant en stress bestrijdt.

De Chinese hoofdmassage wordt over 2 dagen stap voor stap aangeleerd en is meteen toepasbaar in de praktijk. In ongeveer 30 minuten zal je een behandeling kunnen aanbieden die stress en spanningen vermindert terwijl de huid, de organen en de algemene gemoedstoestand positief beïnvloed worden. 

 

Wat leer je?

  • Zelfmassage van het hoofd
  • Overzicht massage technieken en lokalisatie meridiaan punten
  • Stappenplan Chinese hoofd- en nekmassage 
  • Behandeling van hoofdpijn met praktijk


Voor wie?

Iedereen is welkom


Praktische info

Duur en startdatum

We geven les op vrijdag van 13:30-18:00 en op zaterdag van 9:00-17:00 uur.

Locatie 

KdG campus zuid, Brusselstraat 23, 2018 Antwerpen

Prijs

€ 250 bij inschrijven tot 10/02/26; € 275 bij inschrijven na 10/02/26

(inclusief digitaal cursusmateriaal, lunch, koffie/thee)

Docenten

Tim Mallants