Praktijkstage in China
Beleef een exclusieve en onvergetelijke stage in Peking.
Samen met het China Beijing International Acupuncture Training Center (CBIATC) organiseren we jaarlijks een interessante praktijkstage in Beijing.
Info-avond op 17 oktober van 20u tot 21u
Wat heeft deze praktijkstage je te bieden
Je wordt elke weekdag begeleid door ervaren professionals in Acupunctuur, Tuina of Qigong.
Tijdens de weekends doen we aan cultuur, gaan we historische sites bezoeken en een workshop volgen over Chinese voeding.
Deze 14-daagse China reis wordt door de beroepsverenigingen uit België en Nederland meestal erkend als bijscholing met 30 uren klinische praktijk en 20 uren interactieve workshops.
OTCG staat garant voor een succesvolle studiereis dank zij meer dan 25 jaar China ervaringsstages in Beijing, Nanjing en Jinan.
Prijs:€4700 (je betaalt een voorschot van 1000€ bij inschrijving en 3700€ begin 2026).
inclusief vliegtuigtickets (rechtstreeks van Brussel naar Beijing), overnachting en ontbijt in een 4-sterren hotel vlakbij het instituut, de stages in het China Beijing International Acupuncture Training Center, een kookles, een gezamenlijk diner en begeleiding door onze eigen docenten.
De jaarlijkse praktijkstages voor acupunctuur, Tuina, Qigong in China, Beijing gaat door van vrijdag 3 april tot zondag 19 april 2026 in een 4 sterren hotel, met cultuur-historische uitstappen.
Enkele testimonials
Ik kwam naar China zonder verwachtingen.
Ik vertrek vanuit China vol bewondering.
Er zijn geen vergelijkingen mogelijk met het westen. Een “open geest” zorgde voor dat.
Ik ben onomkeerbaar verrijkt door deze stage; professioneel, cultureel & emotioneel
China heeft het laatste van mij nog niet gezien !!!
“O… oh… oh… ooooh, Little China Girl” (ref. China Girl, David Bowie) is niet meer … op alle vlakken. Zowel Beijing, de bevolking , de training-school of TCM en de China-stage van OTCG groeien op snel tempo. Ik ben alleszins een onvergetelijke ervaring rijker. Zowel op psycho-sociaal, emotioneel, fysisch, culinair en vooral educatief vlak een verrijkende fijnproeverij voor iedereen die via een kritische kijk een meerwaarde wil toevoegen aan zijn/haar ervaring in TCM. Oprechte dank aan Tim voor de begeleiding en het OTCG-team voor de organisatie!
Fantastische ervaring! Veel gezien, gesmaakt, geroken, beleefd.
Absolute aanrader om de chinese cultuur, geneeskunde, keuken en mensen te ervaren, en op basis van al deze opgedane ervaringen zelf je persoonlijk westers pakket aan behandelingsmogelijkheden samen te stellen.
Een dikke pluim voor de organisatie, de opvolging en de toewijding van onze meesters.
Unieke ervaring waarbij OTCG en het Beijing International Acupuncture Training Center voor een uitstekende TCM omkadering zorgen, dit in combinatie met de ontdekking van het oude en nieuwe China van binnenuit. Door de toegankelijkheid van zowel de TCM begeleiders, vertalers, als 'onze eigen' begeleiders blijven er na 2 weken China-onderdompeling maar weinig aspecten geheim. Een aanrader!
De stage acupunctuur was een zeer leerzame en inspirerende ervaring. De organisatie was uitstekend, met duidelijke communicatie en een goede voorbereiding. Zowel in de kliniek als in het ziekenhuis werden we warm onthaald, kregen we grondige rondleidingen en konden we rekenen op snelle en duidelijke antwoorden op al onze vragen. De artsen combineerden op unieke wijze kennis van Chinese en westerse geneeskunde, wat het leerproces enorm verrijkte. Er werd eerlijk en respectvol met iedereen omgegaan, zonder enige bevoordeling of benadeling, wat bijdroeg aan een fijne en motiverende sfeer. Dankzij de vele praktijkgevallen en het kunnen volgen van de evolutie bij patiënten, was deze stage een bijzonder waardevolle aanvulling op onze opleiding.
Met een bang hartje vertrokken, maar zo blij dat ik dit heb mogen meemaken... zoveel nieuwe dingen geleerd, zoveel nieuwe indrukken, zoveel moois om mee te nemen in mijn praktijk...
Nooit verwacht dat Beijing zich zo in mijn hart zou nestelen na 14 dagen! Met een klein hartje vertrokken, maar genoten van elke seconde, veel bijgeleerd, veel gezien en fijne mensen ontmoet.